| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie si mie va rog Microsoft virtual C++, nu imi mai functioneaza samp-ul. Sa fie pe 32 bit va rog, am windows 7 ultimate. Ofer funda + vot!

1 răspuns:
| All3x4You a răspuns:

Salut! Eu iti zic din start Windows 7 ultimate e prafar..mai ales cand e vorba de jocuri..gen Samp, Counter Strike..etc..eu iti zic mai bine sa-ti bagi Windows XP e de 1000 de ori mai bun cand e vorba de jocuriwinking...in fine acum tu decizi...Multa bafta!happy