| MariusXXEL a întrebat:

Salut tpu.Imi va merge urmatoreale jocuri pe sistemul urmatori?
Jocuri:Crysis 2 Battlefield 3 Spiderman the amazing assasin cred 2 far cry 3 sniper elite v2 call of duty black ops 1-2

System:
AMD Atlhon Dual core 2.30 ghz 4600B tip processor MSI 7500 V1.1 placa video ATI Radeon HD 6450 1gb ram ddr3 4 gb ram pe calculator
Imi va merge? Funda cel mai bun raspun

2 răspunsuri:
| Atrix a răspuns:

Uite cum e mai usor:scrii pe google can you run it.Dai pe primul site.Si in spatiul liber pentru scris scrii numele unui joc si dai CAN YOU RUN IT. apoi dai Begin detection si iti va spune daca iti merge la mimin sau recomandat. Daca iti merge la minim inseamna ca iti va merge jocul in grafica mai mica putin. Daca iti merge si la reciomandat atunci o sa iti measrga la mediu sau mai bine.

P.S: trebuie Java instalat

| Atrix a răspuns:

Eu personal cred ca ai putea sa le rulezi pe toate...