| MariusXXEL a întrebat:

Salut tpu.Imi va merge urmatoreale jocuri pe sistemul urmatori?

Jocuri:Crysis 2 Battlefield 3 Spiderman the amazing assasin cred 2 far cry 3 sniper elite v2 call of duty black ops 1-2

System:

AMD Atlhon Dual core 2.30 ghz 4600B tip processor MSI 7500 V1.1 placa video ATI Radeon HD 6450 1gb 64 biti ram ddr3 4 gb ram pe calculator

Imi va merge? Funda cel mai bun raspun

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Procesorul e slabut.Trage placa video in Jos.Un i3 sau un phenom ti-ar fi stat bine cu sistemul asta.Incearca sa-ti iei alt procesor AMD, asa n-ai nevoie sa schimbi si placa de baza.

2 răspunsuri:
| denispatrik a răspuns:

De rulat o sa ruleze dar nu foarte bine, ar trebui un procesor mai tare happy

| klaudiu99 a răspuns:

Placă ta video e foarte buna pentru jocurile astea dar procesorul este cam slăbuţ pentru Far Cry 3.