| aditzache123456 a întrebat:

In seara asta ma plimbama si eu prin pc informati etc si am observat ca PC-ul meu foloseste doar 2 gb RAM din 4 gb si asta m-a lamurit pe mine ca de ce am lag pe unele jocuritongue asa sa trecem la intrebare cum as putea sa fac ca pc-ul sa foloseasca toti gb RAM-i? PS: am windows 7 Ultimate 64bit evident windows-ul este cumparat. A da si scuze daca categorie este gresita happy

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Pai...totul mai depinde si de cartela video, procesorul (3GHZ)

| aditzache123456 explică:

Pai da cum pot face nu am intrebat daca potlaughing deci vreau sa-mi explicati va rog