| ÎngerCretin a întrebat:

Inainte, nu mi se mai deschidea imaginea de start (desktop-ul). Dupa ce aparea steguletul, totul se facea negru si nu se intampla nimic. Inainte de asta, cand intram in Minecraft, jucam 10-30 secunde si mi se bloca jocul, schimbandu-se putin grafica si culoarea. Dadeam restart, dupa care, v-am spus, nu se mai deschidea desktop-ul. Am curatat unitatea de praf cu un aspirator, dupa care am frecat cu o periuta de dinti in locurile inaccesibile. Credeam ca am rezolvat problemele (blocarea jocului si desktopul), dar tot asa facea. Am pus windowsul, am instalat tot cu exceptia driverului video. Cand ajunge pe la jumatate se da restart la pc. Am cd-ul original. nu e zgariat, nu are nimic.
Concluzie : Ce pot sa fac cu driverul video? Cum il pot instala? Funda, desigur!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Du-l la un reparator.

| AlexAlex23 a răspuns:

Cred ca trebuie sa bagi windows din nou parerea mea.

| ÎngerCretin explică (pentru AlexAlex23):

L-am reinstalat de 4 ori. A 4-a oara mi-a dat o eroare in timpul copierii fisierelor din windows : Driver.cab Am dat sa treaca peste asta. desigur dupa ce am dat retry de vreo 20 de ori