| IonutH98 a întrebat:

Intrebarea asta e pentru cei ce joaca League of legends big grin Am deblocat recent campionul Nocturne dar nu prea ma pricep cu el. Daca cineva a jucat cu el si imi poate da cateva sfaturi despre cum sa incep,pe ce skilui sa ma axez mai mult sau ce iteme sa imi iau, a-si fi recunoscator big grin Dau funda pentru cel care ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| StrikeZ0357 a răspuns:

Max r-q-e-w
Iteme pentru jungle:Elder lizzar, Ravenos hydra(cel mai impotant) Randuin omen, Mobility/mercuty boots, Statik shiv (uni nu o sa fie de aceeasi parere dar crede-ma e foarte bun) si ultimul item depinde de echipa. daca ai nevoie de DPS bloodthister sau BOTRK daca e nevoie de tank HP:warmog Arrmor:Thornmail MR:Spirit visage

Sunt Gold 5 am jucat pe putin 60 de meciuri cu nocturne. e foarte bun si iti sugerez sa mergi jungla. am sa iti dau un sfat despre gank
incepe cu q apoi e, early gank top (incepi cu buff care e mai aproape de top) sau astepti pana la 6 si dai tot ce ai pe bot daca vrei mai multe sfaturi add:StrikeZ0357 pe EUNE

| IonutH98 explică (pentru StrikeZ0357):

Mersi,m-ai ajutat mult...Ti-am dat add pe LoL big grin

1 răspuns: