| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este referitoare la jocul Counter-Strike.
Cum as putea sa imi fac un server counter-strike(fara host) daca am ip routabil(care se schimba). Am auzit de la multi ca no-ip sau freedns sunt buen pentru asa ceva. Am incercat pe amandoua dar, ori nu imi merg, ori nu le stiu folosi. Care ar putea sa imi dea id-ul lui de email si sa ma ajute, dau funda! Dar puteti sa ma ajutati si prin tutoriale youtube, google etc. Sper sa ma ajutati!
{{{{{{{{{{{FUNDA}}}}}}}}}}}}

1 răspuns:
| nelutu99 a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=wCJBqETFuXk&feature=related special pentru tine {{{{{{{{FUNDA?}}}}}}}}