| Otto01 a întrebat:

Joc metin...straight face as vrea sa ma fac saman.Dar am auzit la mai multi jucatori ca avand full rezistenta la magie samanul nu mai are dmg 1: e adevarat? 2: merita sa-mi fac un saman?

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu prea contează știi având în vedere că ei nu au apărări evantai/clopot.Și la sura se aplică rezistența la magie oricum.Și da merită dar îți recomand un saman pe vindecare nu pe dragon și în dueluri te sfătuiesc să păstrezi distanța.Nu te lua după ăștia că ești prost dacă nu știu ce fugi de ei.E normal ca un saman să stea la depăratare nu să stea lângă el să încaseze lovituri adică și el are magii de la depăratare, nu? Părerea mea e să îți faci.Multă baftă tongue

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da dar trebuie sa stie sa joace pe saman si sa isi faca iteme.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Se descurcă el.E băiat mare.

| Otto01 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Pe saman stiu sa joc... acum am mai auzit ceva cum ar fi ca la saman nu conteaza magia ci rezistenta la fulger...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Salut! Daca ai rezistenta magie asa e, samanul nu prea e bun. Nu prea merita dar depinde de metin. Daca iti faci un saman si ii faci seturi, e bun.