| vasilakero a întrebat:

Joc minecraft de 1zi. Si as vrea sa aflu cum se fac crafturile cum sa fac sabie... torta. etc. cine ma poate ajuta add emy. wtf30 plasee puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| aditucu70 a răspuns:

Http://www.minecraft-crafting.net/

e cel mai bun site de crafting

dai click pe ce vrei sa faci, si iti arata sus la lista.

funda?

5 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Fiecare server are un white-list(lista alba) si daca nu tiai inscris acolo un fel de CD nu merge sa intri pe server, pentru ati face CD iti pun ei cateva intrebari la care tu trebuie sa raspunzi cu da sau nu si publici raspunsurile pe forumu ala si astepti sa te accepte

| GiO23MuS1c a răspuns:

Sabia se face cu un stick si 2 pietre si alte materiale, pickexu se face cu 2-3 stickuri si 3 bucati de materiale, daca vrei sa stii mai mult du-te pe google si scrie "Crafting Minecraft". Sper ca am fost de ajut big grin.

| vasilakero explică (pentru GiO23MuS1c):

Sti sa joci bine minecraft? sau imi poti spune dc nu pot sa ma conectez pe servere? imi spune conectare si ramne asa timp de vreo 1min straight face si dupa "nu ai reusit te conectezi la server" :-s ce dracu are?

| GiO23MuS1c a răspuns (pentru vasilakero):

Poi,tu ai pus tipu ala de pin nu mai stiu nici eu cum se zice, oricum daca l'ai scris si ai semnal buna iti merge daca nu, nu. Si eu am incercat dar nu mi-a mers dupa mi-a mers, dar nu ma mai joc mult pe el "Minecraft". big grin big grin big grin