| Tz0Py a întrebat:

Joc samp(San andreas multi pleyer) si am o problema cand intru stau (5min maxim 30) si apoi ma da afara. Imi apare o eroare (Samp An exception eccured).

Ma ajutati dau funda celui mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nєó a răspuns:

1.Salut, intra in My Documents > GTA San Andreas User Files > SAMP
si sterge fisierele -> sa-mp.cfg & USERDATA.DAT iar apoi reinstalezi jocul.
2.Foloseste ccleaner pentru a curata registrii, dupa instaleaza jocul in alta partitie
3.Incearca sa dai click dreapta pe samp.exe -=> proprietati -=> compatibility si Bifeaza: Run this program in compatibility mode for: si seteaza cum arata in poza.
http://www.upload.ee/image/1969215/sa.png

4 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

1. Daca ai moduri de masini/arme/misterix mod etc... stergele. Daca nu merge sa le stergi si raman modurile de masini chiar si sterse instaleaza-ti iar GTA SA.
2. Daca nu ai moduri reinstaleazati iar GTA sa si Sa:MP
3. Daca nici dupa astea nu merge, trebuie sa-ti cumperi alt PC

| Tz0Py explică (pentru SpeedGonzales):

Da am GGMM ala de bagi masini crezi ca asta e eroare?

| Tz0Py explică (pentru SpeedGonzales):

happy am laptop Acer 6 ram e avion happy

| Tz0Py explică:

Da am ggmm crezi ca asta e problema