| LuCi82820 a întrebat:

la counter strike 1.6 v4.7 nu imi merge nici un hack deci instalez hack-ul intru in el dau load hack si intru in cs apas pe delete, end, insert si asa mai departe si in consola imi scrie unklock comand:cheat si nu se intampla nimic oare ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Daca joci cu hack esti un incepator ratat daca ai de gand sa joci cu hack LASA-TE!

| LuCi82820 explică (pentru DarkStarGW):

Eu vreau sa vad si eu cum sa joaca cu hack doar sa incerc nu vreau sa joc todeauna cu hack