| aly a întrebat:

La metin2ro unde pot sa raportez pe cineva ca are hack.Am un prieten care are si face bani la greu si eu numai suport eu sa bag bani ca prostu si el sa imi zica cate perle a facut din fishbot si cum creste conturile cu hack. Funda anticipat!

3 răspunsuri:
| Valon a răspuns:

Nu e greu sa-l prinzi vii odata langa el si il filmezi cum are mob sau zii sati arate cate perle a mai facut azi si ii faci poze. Dupaaceea le dai la admin(adminul il gasesti de obicei pe albastru)

Răspuns utilizator avertizat