| ady_3580 a întrebat:

M-am apucat de Epical Metin2 si nu stiu ce bonusuri sa bag in iteme la ninja lame PvM.Va rog ma ajutati ce sa bag am lv 77 am tot crescut in v2 cu 3-4 grupe nu pot sa duc toata camera.Deci asta vreau sa ma ajutati sa bag bonusuri in iteme sa duc v2 toata camera.Am bagat full mobi tot asa nu duc.Nu prea am pv doar 14kpv aproape 15k.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| ady_3580 explică:

Nu mai conteaza fratilor ca m-am uitat pe TPU si acum sunt tarewinking; x Ms oricum.

| bPm a răspuns:

Pai la ninja trebuie sa pui PV, FLexibilitate si critica dar daca esti ambitios si ai timp si patrunzatoare... Mult Succes big grin

| randyboy a răspuns:

Nu am jucat pe epical dar pentru ninja iti recomand sa bagi pv si viteza farmecului pe armura, pe colier si bratara pv si ce mai pica, pe papuci viteza de atac si pv, pe cercei semiom rezistenta magie si viteza miscare, pe coif semiom si rezistenta magie iar pe scut imun dexteritate si puterea vietii si daca pica si semiom e super. Daca pe server sunt si bonusuri 6/7 baga dexteritate si pv.