| DarkyWTF a întrebat:

Salut, m-am apucat cam acum 2 zile de Hammer MT2 si nu stiu cum as putea sa imi fac un universal. Sunt ninja lame. As fi foarte recunoscator daca cineva mi-ar spune cam ce bonusuri si pietre sa bag pe iteme. Tin sa mentionez ca nu am moduri, semi-moduri, status. Multumesc anticipat sper sa ma ajutati.

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

set sura :
arma : dex,str,semi-om,critica,farmec (pietre : reintoarcerii,fatala,anti sura)
armura : farmec, sabie, pv, valoare atac, foc ( pietre : eschiva,pv,grabei)
colier : sabie, pv, regeerare pv, critica, blocare
papuci: sabie, critica, blocare, pv, viteza de atac
scut(sura) : semi om, sansa blocare atac corpora, dex, str, imun necunostinta

set war :
arma : dex,str,semi-om,critica,farmec (pietre : reintoarcerii,fatala,anti war)
armura : farmec, maini, sabie, pv, valoare atac(pietre : eschiva,pv,grabei)
colier : pv, sabie, maini, critica, regenerare pv
papuci : viteza atac, pv, sabie, maini,critica
scut(war) : semi om, sansa blocare atac corpora, dex, str, imun necunostinta

set ninja :
arma : dex,str,semi-om,critica,farmec (pietre : reintoarcerii,fatala,anti ninja)
armura :farmec, sageti, pumnal, valoare atac, pv(pietre : eschiva,pv,pitularii)
colier : sageti, pumnal, critica, regenerare pv, pv
papuci : sageti, pumnal, viteza atac, pv, critica
scut (ninja): semi om, sansa blocare atac corpora, dex, str, imun necunostinta

set shaman :
arma : dex,str,semi-om,critica,farmec (pietre : reintoarcerii,fatala,anti shaman)
armura : farmec, evantai, clopot, val atac, pv(pietre : eschiva, pv, grabei)
colier : crit, pv, evantai, clopot, regenerare pv
papuci : viteza atac, evantai, clopot, critica, pv
scut (shaman): semi om, sansa blocare atac corpora, dex, str, imun necunostinta

-=UNIVERSAL=-

armura
HP
SABIE
DOUA-MAINI
PUMNAL
REZ. SAGETI

arma
dex
str
semi-om
critica
farmec
pietre : anti-war, anti-ninja, anti-sura

Colier
HP
SABIE
DOUA-MAINI
PUMNAL
REZ.SAGETI

Papuci
HP
SABIE
DOUA-MAINI
PUMNAL
SAGETI

Funda!