| ჯpLaNe a întrebat:

M-am apucat de GTA San Andreas si cand dau pe modul samp dau pe un server si imi da erroarea asta: "I Can't determine your GTA version SA-MP only support GTA sa v1.0 USA/EU" trebuie sa schimb versiunea la sa:mp sau la GTA? si daca trebuie sa o schimb la sa:mp dati-mi un link de une as putea lua-o.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Radu_Clau_1988 a răspuns:

Au probleme cu site-ul cei de la samp, uite alt link, http://www.gtavision.com/index.php?section=downloads&site=filedl&DLID=3261 dezarhivezi si instalezi unde ai jocul samp instalat

3 răspunsuri:
| Radu_Clau_1988 a răspuns:

Intri pe www.sa-mp.com, te duci la Downloads si descarci clientul sa-mp x03.
Il instalezi unde ai instalat si jocul San Andreas si o sa-ti mearga

| ჯpLaNe explică (pentru Radu_Clau_1988):

Sunt 3 coloane acolo... Pe care dau?

| ჯpLaNe explică (pentru Radu_Clau_1988):

Pe nici-una nu merge daca tie iti merge poate merge sa mi-o dai pe mess: add aserbancea