| VladFast a întrebat:

m-am apucat si eu de un server privat de metin2 si am nevoie de ajutor la bonusuri, sunt razboinic pe corp, vreau sa am iteme pvp, ce sa imi pun pe: coif, scut, bratara, colier, cercei, papuci, sabie, armura.
Bonusurile sunt acestea:
Max HP: 3000
Max Mp: 500
Status(STR,DEX,INT, VIT): 12
Sansa critica/patrunzatoare: 10
Viteza atac/miscare: 20
Tare impotriva semi-oamenilor: 10
Tare Impotriva animale/orci/demoni..etc: 20
Aparare Sabie/Pumnal/2 maini/: 15
Rezistenta Magie/foc/sageti/clopot/evantai...etc: 15
Sansa XP/DROP/YANG: 20

Fara 6/7

Urgenta mea este sa fac o batalie +9 apoi sa o evoluez in triton (sirius), ce bonusuri imi recomandati sa pun pe ea?

Răspuns Câştigător
| Aloe a răspuns:

Wa bagați pe coif semi-om 10, magie 15, regenerare pv, sansa de otrăvire

pe armura bagăți 3k pv 3 aparari si 10 absolvire pv

pe arma 10 semi-om, 10 patrundere, 10 critic, 20 farmec, 12 putere

pe cercei 10 semi-om, 4 apărări

pe colier 3k pv 3 apărări, regenerare pv

pe papuci 3k pv 3 apărări, 10 critic

pe brățară 10 semi-om, 15 magie, 10 pătrundere, 10 absorbire pv, 3k pv

fundă?

1 răspuns:
| david139 a răspuns:

Uite aici un link care sper sa te ajute: http://helpmetin.amforum.net/t60-ghid-war-mental-pvp