| TintarTehno a întrebat:

M-am uitat din plictiseala la niste file de la jocul The Walking dead, si am gasit ca toate aveau extensia. lenc.
Ce inseamna asta? Cum pot edita/deschide filele. lenc?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu prea poti face asa ceva, acele extensii sunt un fel de criptare, nu le poti deschide cu niciun program, numa programul respectiv care ruleaza asa ceva stie cum.

6 răspunsuri:
| TintarTehno explică (pentru Nelu62):

Cica FileViewPro, ma fila aia e de joc, nu e poza sau un text (daca era text il deschideam in notepad). Orice intrebare pun pe TPU imi raspundeti "nu exista" sau "reinstaleaza windowsul", nu te mai citi dupa siteuri care au fost facut inainte de hristos si spuneti ca nu exista. Daca vrei umplu fila aia cu virusi si tio dau sa te convingi!

| Nelu62 a răspuns:

Decat sa tastezi atat de mult pe TPU, mai usor ti-ar fi sa faci acelasi lucru pe Google!

| TintarTehno explică (pentru Nelu62):

Cauta tu pe google, iti da numai prosti