| Dontforgettosmile a întrebat:

M-am uitat pe facebook la unele pagini dedicate vedetelor, si am observat ca-si pot personaliza coperta! De exemplu, pagina "XyZ fans" poate sa-si faca coperta cu propriul nume, cu numele detinatorului, si cu poze puse de ei! Cum reusesc sa faca coperti personalizate? Este vreo aplicatie?

2 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Da poti sa iti descarci photoshop eu asa mi le fac. Imi dai fundita?

| Dontforgettosmile explică (pentru DarkLaden):

Da, dragutule/draguto, dar, te rog, daca tot nu-mi poti da link, imi poti sugera niste nume de photoshop-uri pentru PC? Sau pentru telefon? happy