| seby97 a întrebat:

Ma cam plictisesc si consola mea sta inchisa de ceva vreme Ce jocuri imi mai recomandati? big grin Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| Eugenno1 a răspuns:

Salut,poti sa-ti iei Call of Duty Modern Warfare3, 2... sau mai poti lua Battlefield Bad Company.Si tu ai playstation sau xbox 360?

| seby97 explică (pentru Eugenno1):

Xbox 360 Tu? Apropo Call of Duty Modern Warfare 3 si 2 l-am jucat si Battlefield de abia l-am inceput

| Eugenno1 a răspuns:

Eu n-am consola.Ce sa zic alt joc... acum ai scris ca acea consola a ta sta inchisa.Hotaraste-te ori sta inchisa ori sta pornita ca sa fie omul lamurit.

| seby97 explică (pentru Eugenno1):

Battlefield l-am inceput de abia acum vreo 4 luni scuze nu m-am exprimat cum trebuie Si call of duty modern warfare 3 l-am terminat prin decembrie