| aRealShow a întrebat:

Mă cam plictisesc și nu stiu ce sa ma joc. Îmi puteți spune? Vreau doar jocuri multiplayer, fara lol, dota astea clasice.
Cel mai bun răspuns primește funda!

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Cs go, warface, unturned, euro truck simulator 2 (exista si versiunea online), gta 5 online, dying light, h1z1, l4d2, team fortres 2, world of tanks.Astea sunt jocuri in care iti vei petrece ceva numar de ore, daca nu chiar vor deveni preferatele.As fi dat mai multe, dar nu sunt pentru oricine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......multumesc/

| Miss25JK a răspuns:

Biliard online multiplayer, remi, sah, counter strike.