| claudiu97 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri multiplayer sa nu ma mai plictisesc. Cel mai bun primeste funda.

6 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Http://battlefield.play4free.com/en/ Incearca asta, trebuie sa-ti placa.

| Evolution a răspuns:

Pai cam din ce gen?
SA:MP, Counter-Strike, FreeJack, World of Warcraft, Left 4 dead... etc?

| AndreYutzUU a răspuns:

Sal,uite un joc online multyplayer:metin2.ro
Acolo iti faci cont si descarci jocul, este super jocul! trebuie sa il iei

| username a răspuns:

Modern warfare 2, crossfire, AVA, Combat Arms.
Si mmorpg-uri: wow, AION, lineage 2, RIFT.

| GeorgeV a răspuns:

Warcraft 3 (DotA), Starcraft, Dirt 2, Split Second, Left 4 Dead 1 si 2, Flatout 2, Team Fortress 2.

| Alxe a răspuns:

Fifa, cs, worms, nfs.