| FabYan0 a întrebat:

SALUT TPU!
Ma joc metin2 mondial si vreau sa imi evoluez otravita si imi trebuie symbole de raphy si nu stiu unde pica...
Ma ajutati? funda
(P.S-daca trebuie sa intru pe un site scrieti-mi si linkul)

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Raphy (Strategie de contra atac).
Pica in V4 acolo pica la acei oameni.
Dar sa ai lvl 80 sau 90 aicea in functie de bns pe care il ai la drop.
Dar vezi sa ei grupe mari sau mici, un lucru poate dura si 10-50 de minute sa cada un Raphy cade foarte greu sau usor in functie de bns la drop.

| FabYan0 explică (pentru Mihail2020):

Am raphy pergament de acela alb dar mie imi trebuie ceva pergament cu un ochi
si am auzit ca trebuie sa intri pe ceva site si daca stii tu despre care site e vorva

| Mihail2020 a răspuns (pentru FabYan0):

Pai care sait acela mondialmt2?
http://www.mondialmt2.com/index.php?p=connexion
Te conectez aicea si vezi acolo de care vreai sa zici ca nu prea am inteles si vreai sa zici?

| FabYan0 explică (pentru Mihail2020):

Am gasit...din pacate symbolul trebuie sa il cumperi cu 400 de rubine mersi de raspunsuri big grin

| Mihail2020 a răspuns (pentru FabYan0):

Cu placere (poate imi dai si funda).
Dar le gasesti si symbolul in map 1 Albastri ca acolo vand cei mai multi si poate le gasesti in magazin.