| I3lacK a întrebat:

Ma joc metin2 si as vrea un hack. Ce parere aveti despre m2bob? Este bun?
Daca este bun, sper sa nu aiba keylogger sau virusi!
Daca puteti, as vrea sa-mi dati si un link

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

Pretenash, de catva timp m2bob se ia doar platind. Deci scrii pe google: m2bob, si dai pe prima. Aceea e pagina loc. Intri si tu pe forum, si dai pe sectiunea in romana, si vezi si tu cum se doneaza pentru el. App, din ce-mi mai aduc minte, e asa: 1euro - 1 luna (sau saptamana parca) 2 euro -2 luni... in fine tot asa. Intra si tu si vezi. Si da, m2bob este unul dintre cele mai bune hack-uri existente. Eu am facut lvl 87 pe ro cu el. Dar trebuie sa stii sa-l folosesti. Eu unul nu al luat inca ban, dar un prieten de-al meu a luat din primele zile de folosire. Cauti si tu tutoriale pe youtube cum sa-l folosesti in siguranta. Oricum, cu hack-ul acesta, faci de voie si nesilit de nimeni lvl foarte usor. Bafta si Funda:D!

App, uite aici site-ul lor: http://m2bob.net/? site=home#page1

| I3lacK explică (pentru xVLDx):

Dar nu are virusi, troiane respectiv Keylogger nu?

| xVLDx a răspuns (pentru I3lacK):

Nu, logic. Este cel mai folosit hack din Romania si Germania, si pana acum nu cunosc niciun prieten care sa se planga de el. MErge brici. Bafta si... Funda? big grin