| GamerPro a întrebat:

Ma joc minecraft de ceva timp si vreau acuma sa ma joc in HG dar nu ma lasa sa intru pe nici un server de HG Imi spune ca "Nu mam putut conecta la server si ca sa reconectez cu jocul" dar mie pe celelalte servere de creative ma lasa sa intru.
Va rog spuneti-mi de ce nu ma lasa si va resplatesc cu o finda.
Multemusc.

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Trebuie cont premium pentru unele servere

| GamerPro explică (pentru TechGuyTpu):

Imi poti da te rog server fara cont premium? si ati dau funda.

3 răspunsuri:
| GamerPro explică:

Imi poti da un server fara cont premium si ati dau funda tie.