| Raulo11 a întrebat:

ma plictisesc de moarte si as vrea sa joc un joc multiplayer pe PC, gen metin2 sau world of warcraft sau nu stiu jocuri de genul asta. Accept raspunsuri si cu servere private de metin 2 dar sa creati usor si sa devii repede GM, sau macar arme buna la preturi mici, nu stiu pur si simplu sa fie usor. Dati-mi idei urgent ca mor de plictiseala.Dau funda la cel mai reusit

Răspuns Câştigător
| Andrei_Dinca_1996 a răspuns:

Mmo-ul meu preferat este AION, l-am jucat 1 an (si pe oficial, dar mai ales pe serverele private) ti-l recomand si tie si nu o sa regreti (sunt multe instante si primesti iteme bune de la misiuni lejere). Pe langa toate astea are si o grafica smechera si PvP-ul e foarte bine gandit

| Raulo11 explică (pentru Andrei_Dinca_1996):

Salut Andrei, multumesc pentru raspunsurile tale, destul de bune, as dori daca poti sa imi spui un server privat foarte bun de AION, iar daca o vei face iti voi da funda

4 răspunsuri:
| Sibiu a răspuns:

Metin2 earth
Metin2 epical (faci repede yangu si lv)

| billydonley1 a răspuns:

Incearca unu din aceste siteuri:http://www.jocurimmorpg.info/ sau http://mmohuts.com/

| Andrei_Dinca_1996 a răspuns:

Si mai am o varianta, dar este un altfel de joc (nu e chiar mmo), dar este printre cele mai jucate jocuri din lume si nu ai cum sa te plictisesti de el il joc de 3 ani si mereu imi vine chef de el. Jocu se cheama LEAGUE OF LEGENDS si il poti juca gratis