| TuningPhotoshopX a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? Inainte sa instalez Windows XP acum vreo cateva luni, imi mergea GTA VC, dar acum apare o eroare de acest gen: Grand Theft Auto VC cannot find enough availabile video memory. Ce sa fac? Precizez ca am 0.99 GB RAM(nu stiu de ce), Intel Celeron CPU 2.66 GHz. Trebuia sa-l pun la tehnologie, dar era vorba despre un joc. Si pentru amuzamentul vostru: http://www.youtube.com/watch?v=B8hA0QtkSD4&feature=fvwre l

3 răspunsuri:
| FloriDeMucigai a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul de la placa video. cat si celelalte.( sunet, placa de baza, internet )

| TuningPhotoshopX explică (pentru FloriDeMucigai):

Placa de baza,audio si internet(internet nu punem cazul ca de cand am routerul este driverul de la router,asa ca nu-mi fac griji)audio merge, placa de baza merge, dar sa vad de ce tip e placa video si ii instalez driverul.

| FloriDeMucigai a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Te ajuta Pc Wizard 2010. il poti descarca de pe un site ceva... s-ar putea sa fie si versiunea 2011. eu pe asta il am