| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?
1. daca puteti sa imi dati vreun key gen sau vreun cod care sa mearga pentru State of Decay (PC)
2.Ce jocuri cu zombi stiti, de preferat survival+ aibe si optiunea multyplaier
La singalplayer sa fie ceva de genu : sa pot intra in casele oameniilor sa caut item pentru supravietuire (inclusiv quest) de genul State of Decay
Fulnda la raspunsul cu cele mai multe jocuri FUNCTIONABILE (PC nu Xbox sau mai stiu eu ce)
PS multumesc ca nu m-ati injurat happy

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

1. State of decay nu a aparut pe pc INCA
2. Left 4 dead 1/2, Sniper elite v2 nazi zombies, minecraft, Day Z, War Z, 7Days2Die, Plants vs Zombies Garden Warfare (care o sa apara)

2 răspunsuri:
| razzviy a răspuns:

Iei funda da preferam ceva mai apropiat de state of decay adica : sa fiu intr-un oras, sa caut supravietuiitori sau fur masini sa intru in case sa fur diverse item care sa ma ajute in lupta sau chiesti din astea mai interesante nu sa ma plimb pe strada ca prostu si sa trag cu pistolu laughing

| DaDuSH a răspuns (pentru razzviy):

Cele mai apropiate de state of decay care le stiu sunt War Z (acum Infestation: Survival Stories) si Day Z
State of decay daca ar fi pe pc tot nu ar fi multiplayer, sunt convins ca o sa adauge multiplayer la el. Un joc ca el MERITA multiplayer.