| ScrycyDin21 a întrebat:

Salut TpU..Ma puteti ajuta si pe mine? Vreau si eu niste jocuri dar fara sa de dawlandez....Multumesc Mult!

Primul Com. Fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Grafix a răspuns:

Drakensang,triburile,crystal saga,grepolis,travian, adventure quest, epic duel, dragonfable, arcane legends.

| RaresCristi a răspuns (pentru Grafix):

Hey, tu mai joci grepolis? eu da, pe lumea rho cu numele SuperBoy575, am 20176 de puncte!

4 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

Farmerama...

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

4story kalido; empire; farmerama; dragonfabe; epic duel; darkensang; grepolis; crystal saga; triburile; travian; impeeria; gladius; darkorbit; battle star galactica.

| LyonSsS a răspuns:

Sunt o gramada de jocuri browser ce te poti juca. Am gasit pe un blog de jocuri romanesc, chiar multe jocuri misto cu tot review ( sa nu imi mai bat capu care din ele sa ma joc si sa le incerc pe toate). Uite aici http://ggames.ro/category/mmo-browser/