| Cotori a întrebat:

mai exact care caracter creste mai repede Razboinic sau sura?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Razboinicul crese foarte repede inca de la lvl mic dar la lvl mare creste mai greu daca nu ai bani sa ii cumperi carti sa evoluezeu magiile. Sura creste mai greu la lvl mic dar la lvl mare creste mai repede pentru ca ii evoluezi magiile mai repede (caritle de sura sunt mai ieftine). Totusi asta e valabil doar la sura arme magice, sura magie neagra creste greu cam la orice lvl pentru ca este caracter de pvp.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Sura este mai mult pentru PVP.
Razboinicul mai mult pentru PVM.

| Moddi a răspuns:

Razboinicul Creste repede, insa o sa vezi ca nu o sa mai fi asa la un level mai mare!