| andrey98 a întrebat:

.. METIN... unde sa cresc la lvl 33 repede mentionez ca am leu+9 coasa de razboi+9 etc dar nu am armat sad unde as putea sa cresc repede? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Nu cresti bine in tara de gheata decat la golemi, yeti dar te asigur ca acolo nu rezisti nici la 50-55.
Ce lvl ai la cal? Cresti in desert la scorpioni pana la 35, fa armatul si mergi la BO. Cu itemele caer le ai rezisti ceasbig grin
Daca esti mental poti merge de pe acum la bo.

1 răspuns:
| AmbroAndrewszz a răspuns:

Ma du-te la esoterici! Intri in palatu ala si gata sau in tara de gheata!