| raduqu a întrebat:

ziceti-mi un metin in care sa cresti repede si sa iti poti face cal armat si care sa mearga la windous xp!

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Din cele spuse de tine cel mai perfect metin ar fi metin2gx.

| raduqu explică (pentru Brâncuşi):

L-am decarcat mi-am facut cont dar cand intru in joc imi da eroare : Metin 2. exe - Application Error, iar mai jos scrie : The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. ce trebuie sa fac sa ma joc?

| Brâncuşi a răspuns (pentru raduqu):

Încearcă să îl dezinstalezi şi să îl instalezi la loc dar nu în D unde l-ai salvat tu încearcă în C.

| NightMutant a răspuns (pentru Brâncuşi):

Imi faci si mie un cont de gx

| CosmiiiO a răspuns (pentru NightMutant):

Iti fac eu daca vrei e-mail ca sa ma gasesti pe mine... oroscosmin@ymail.com eu sunt cosmiii...messinger

| CosmiiiO a răspuns:

Hey,de ce nu incerci metin2united e super te da lvl 30 si cu cal armat si faci imediat lvl 90 si apoi mai greu v3-v4 cresti.havefun.funda?

| Kovacs_Robert_1995 a răspuns:

Incearca metinu asta https://ozeron.ro/metin2/ultrafun/.Cresti greu pana la nivelu 125 da dupa aceia cresti usor. din otel evolueaza toate armurile pana la 250, iar du batlle, dinte etc... evolueaza arma pana la 250. Armele care evolueaza, evolueaza din 25 in 25 de nivele. mult succes!

| mihai336 a răspuns:

Metin2 mage FUNA!