| MarioStrepede125 a întrebat:

mi-am cumparat un router de la tenda (routter wirelles), l-am bagat din cel original in el si din el in pc. La telefon am acces, la pc am acces datorita portului acela ex 1.17.764 etc. care se introduce pe google numai daca ai routerul in pc ca sa il accesezi si sa il configurezi. Problema este ca se descarca si cu el si fara el foarte greu pe net aplicatiile/jocuriile/... adica la un joc de 30 gb stau aproape 1 zi. Dar chestia ciudata este ca daca vreau sa descarc de pe steam ceva, spre ex ieri mi-am descarcat destiny 2, un joc de 86gb in momentul de fata, mi s-a descarcat in mai putin de 40mn, foarte repede si daca il pun pe google de abia se descarca. Am nevoie de ajutor! Orice sfat ar fi o buna dispozitie.
Dau funda la celui mai bun raspuns si de ajutor pentru a remedia acesta problema!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e problemalaughing Jocurile ''gratis'' au un numar limitat de seeders. Daca e prea mic sau prea multi vor sa ia un joc se va misca teribil de incet.