| Lov3Hell a întrebat:

mi-am descarcat prince of persia The sands of time si cand dau pe el sa ma joc ii scrie asa : "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application"

Deci stiti ce sa fac Primul care raspunde corect si o sa mearga jocul are bursa!

Răspuns Câştigător
| MrOvy a răspuns:

Foarte simplu, nu ai bagat crack-ul.
Intra aici si descarca asta :
http://fisierulmeu.ro/......k-exe.html
Apoi copii aplicatia prince of persia.exe care ai descarcat-o in folderul in care este instalat jocul, si apoi o sa iti mearga sigur.
Daca mai ai nelamuriri in instalarea jocurilor imi poti trimite un mesaj privat, aici pe TPU!
Bafta si Sarbatori fericite!

| Lov3Hell explică (pentru MrOvy):

Mersi frumos o sa incerc si sper sa imi mearga.

4 răspunsuri:
| Catrinutza29 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai CD cu jocul acela deoarece ti l-ai descarcat dar iti trebuie CD-ul cu jocul acela. "Insert the correct CD-ROM" iti scrie.

| sabin75345465767 a răspuns:

Pune crack-ul.

| Lov3Hell explică (pentru sabin75345465767):

Nu am sad si nu il gasesc sa il downloadez. daca faci rost de crack sa il downloadez fara bani sau survei ai bursa.