| GoldShadow15 a întrebat:

mi-am facut server de minecraft si vreau sa bag iteme pe el cum le bag? ...si cum pun tim ca playeri sa poata da kit tools odata pe saptamana? Ma ajutati plzz

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Itemele la minecraft le poti lua cu comanda daca esti admin, sau dai /gamemode 1 si te bagi pe creative... faci ce doresti dupa care /gamemode 0 si te-ai bagat pe normal happy am avut si eu server de minecraft. momentan l-am inchis daca doresti add yonik45 skype sau Facebook anyo anyo am poza cu shadow man