| LariSpargeBecul a întrebat:

Mi-am facut un cont pe metin cu un email pe care am uitat parola, si acum vreau sa aflu parola, dar mi-am schimbat numarul de telefon pe care il aveam atunci si pe care l-am folosit la crearea contului. Cum pot recupera parola?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca nu iti mai aduci aminte intrebarile de securitate pentru resetarea parolei la messenger, apoi ca sa-ti resetezi parola si la contul de metin, asta nu este posibil, neaparat vei avea nevoie de acel e-mai pentru resetarea parolei.