| vladdistrug a întrebat:

Salut TpU! Mi-am instalat Minecraft si am hotarat sa imi bag si ModLoader, dar nu stiu de ce atunci cand dau pe joc imi apare chestia aia ca sa dau incepe sau star, dar in loc sa imi scrie acolo mojan cu portocaliu pe fondul acela alb imi apare negru si se blocheaza. Daca mi-ati putea da ceva site de download pentru un minecraft pe care ar putea sa mearga ModLoader vi-asi multumi cu o funda happy (Minecraft 1.5.2 daca se poate) Dar care si voua vi-a mers sa bagati ModLoader

2 răspunsuri:
| Cristinel1967 a răspuns:

Sigur ai WindowsXP si de aia nu-ti merge n-ai nici-o sansa. Daca vrei ia-ti MinecraftForge! Sa-mi raspunzi daca ai XP