| MaximCsPlay a întrebat:

Mi-am instalat o casa in noua in sims 3, adica un kit (patch), mi-am instalat si un sims(om) nou, dar cand dau sa le instalez imi apare urmatoarea eroare http://tinypic.com/r/2d764ps/5...
Cine ma poate ajuta? FUNDA! :D

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Probabil nu le-ai instalat bine.Ca sa le instalezi usor, faci asa:
Intra pe modthesims.info
Downloadezi un item cum ar fi un TV
Iei un program special de covertat fisierul pe care l-ai dowloadat(il covertezi intr-un fisier de genul.sims,nu stiu exact)
Abia dupa ce-l covertezi in acel format. sims sau ceva de genul, il pui in My Documents/Sims 3/Downloads
Dupa ce il pui acolo, intra in launcher, dai la Downloads, selecteaza modurile pe care le vrei in joc si dai Install.
Poto evita acesti pasi daca downloadezi direct un mod cu acel format. sims si i pui in Downloads.