| GamerulUnicat a întrebat:

Mi-am luat casti cu microfon si nu stiu ce program sa folosesc si cum sa fac sa se auda vocea in video-uri... Daca imi explica si mie careva va fi rasplatit.Va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Odata ce dai la screen record o sa ai in dreapta ta un tab care arata microfonul de la casca microfonul de la camera si sunetele de la windows (exemplu )

2 răspunsuri:
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Incerca camtasia este acceptabil

| GamerulUnicat explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Pai si ce setari sa pun, cum sa setez sa se auda vocea?

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns (pentru GamerulUnicat):

Odata ce dai la screen record o sa ai in dreapta ta un tab care arata microfonul de la casca microfonul de la camera si sunetele de la windows (exemplu )