| CRC98 a întrebat:

mi-am luat CrossFire si cand vreau sa ma loghez imi zice o casuta mica cu care scrie mai sus in stanga NOTICE si imi apare ca nu este buna ragiunea asa de genu si imi zice un numar 25740 asa de exemplu straight face
Stiti cum se poate rezolva sau nu mi-am facut contul cum trebuie?

FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Salut cred ca contul tau nu este facut cum trebuie incerca sa bagi alte date din strainatate adica ma gandesc la un zip code de america inceraca nu ai nimic de pierdut

| CRC98 explică (pentru Allexinno1988):

Asa cred si eu mi-am pus Romania acolo unde ma aflu!
Il Pun Si eu In USA sau Anglia si un nume asa englezesc!

| Allexinno1988 a răspuns (pentru CRC98):

Numele nu conteaza un cod de america Anglia sau oricare alta tara