| Cenarx a întrebat:

mi-am luat fishbot insa nu merge pe metin2 ro deoarece adminii s-au gandit si ei sa bage un hack shield performantlaughing daca intru in C si sterg din metin filele hackshield si apoi pornesc jocul isi face isngur update si le reinstaleaza daca incerc sa sterg fielelei n timp ce merge metin2 nu imi da ovie sa le sterg si daca pornesc fishbot-ul pur si simplu normal programul ma socate din joc c doar e hack laughing deci cine stie un truc sau ceva de genul pentru a face hack-ul sa mearga? din pacate in 2012 s-au facuu update la hack shield si a devenit performant fiind greu sa gasesti un truc pentru a folosi hack-uri

2 răspunsuri:
| TeQuIiLa a răspuns:

Daca vrei un hack sa functioneze cumpara unu altfel no sa iti mearga nici unu...

| Cenarx explică (pentru TeQuIiLa):

Decat sa dau banii pe un hack mai bine imi cumpar un eclerhappy in plus de asta sunt sute de oameni care si-au downloadat hack-urile de pe net si le merg perfectbig grin