| lolgames4fun a întrebat:

mi-am luat si eu jocul World of Tanks si mi-am facut si cont si toate, dar cand dau conectare mi se incarca niste alea acolo si mie se blocheaza la incarcare tanchisti! Am dezinstalat jocul, mi-am facut si alt cont dar tot asa si nu stiu ce sa fac + ca l-am tinut aprins pe incarcare tanchisti vreo 2 ore si tot nu imi intra in game! Raspunsul care ma va ajuta sa ma joc acest joc va primi funda + vot! P.S am cerintele de sistem minime!

1 răspuns:
| Ottakringer a răspuns:

Cerinte minime? Pai poate fi din cauza placii video.
Ce specificatii ai la pc?
Din cauza pc-ului trebuie sa fie. Altceva nu ar putea happy Si eu joc World of tanks si nu am auzit de asemenea erori. Deci e de la pc happy