| CristianGherman a întrebat:

Salut tuturor!
Astazi am instalat jocul World Of Warplanes (vesrsiunea europeana) dupa care mi-am facut cont si cand dau conectare imi apare eroarea,, LOGIN/STATUS/LOGIN_REJECTED_REGISTRATION_NOT_ALLOWED".

Eu mai joc si World Of Tanks (tot versiunea europeana)cu el nu am probleme.

Cine ma poate ajuta primeste funda multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

"Closed Beta" iti spune ceva?

| CristianGherman explică (pentru KodrutZ):

Fi un pic mai detaliat te rog.

| KodrutZ a răspuns (pentru CristianGherman):

Tu cind instalezi un joc de ce nu te holbezi pe site-ul oficial? http://worldofwarplanes.eu/en/news/3/special-closed-beta-countdown/
Peste 12 zile o sa poti sa te loghezi si tu, teoretic. Daca nu ai aplicat pentru CB si sa primesti invitatie, de unde papucii ma-si vrei sa te loghezi?

3 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Instaleaza-l din nou