| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a întrebat:

Mi-am luat un calculator nou si vreau sa il conectez la internet, l-am conectat la router prin lan se aprind beculetele si la pc si la router. Dar nu mi-a aparut nimic in conect to the inyernet adica no connection to the network. Am adaugat un broadband conection bag user name si pw dau connect si imi da eroare 651. Am dat restart router calculator, depanare calculator deconectarr cablu si tot nu merge! Iam sunat pe cei de la telecom nu raspund am stat 2 ore la telefon timp de 3 zile. Si am router clicknet Huawei home gateaway de la romtelecom. Ce pot face sa imi mearga netul?

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

Trebuie sa ii bagi driverul de LAN, cei de la telekom nu o sa te ajute cu nimic
cauta asa
numele pc-ului tau modelul lui driver LAN
e simplu
FUNDA?