| Monster08 a întrebat:

mi-ar merge Battlefield 3 cu 4 GB Ram, placa video 512MB nVidia GeForce 8400 GS si procesor Intel Dual Core de 1. 6GHz?
Am un prieten care are placa video de 512 MB model mai slab si ii merge foarte bine, dar el are 8 GB ram.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai nici macar un sfert din cerintele jocului!

| Monster08 explică (pentru lpavel):

M-am uitat pe net la cerinte si e recomandat 4GB Ram, si cum sa n-am un sfert din cerinte daca zic ca am 4 GB, jocul nu cere 12 GB Ram... Daca nu sti nu raspunde te rog.

| lpavel a răspuns (pentru Monster08):

Baietas prea putin conteaza ramul... cel mai mult conteaza procesorul si memoria video! happy

| Monster08 explică (pentru lpavel):

Se vede ce multe sti, daca n-ai RAM nu poti juca ca iti sacadeaza oh go on

| lpavel a răspuns (pentru Monster08):

Bine... se pare ca orice as zice tot nu ma crezi! Atunci sti ceva iti fac pe plac : Descarca sau cumpara jocul si instaleaza-l sigur va merge pe pc-ul tau! PS- se pare ca asta ai vrut s-auzi! Ai sa te lamuresti singur...