| RobyRo a întrebat:

Mie imi da o eroare la Far Cry 3 cand vreau sa intru.Am incercat mai multe downloaduri dar tot aceasi eroare imi dadea.Eroarea este : Ubisoft game Launcher was not found.

Am luat Ubisoft game launcher si cand sa-l instalez imi spune ca nu s-a instalat corect.Va rog spuneti-mi cum scap de aceasta eroare sau un link de la ubisoft game launcher ca sa-l downloadez sau un link de unde sa downloadez Far Cry 3 si sa-l instalez.

Dau Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| xG0dLik3x a răspuns:

Iti trebuie crackul de la Far Cry 3.Acest "CRACK"trebuie copiat unde ai tu jocul instalat, unde este imaginea de unde intri in joc...Ia linkul asta si descarca Crackul : http://www.seedpeer.me/details/5038900/Far-Cry-3-RELOADED.html

Sper ca te-am ajutat... FUNDA?:o3

1 răspuns:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Ai bagat crackul? daca nu atunci ia'l si pune'l laughing