| AlexSpeeDD a întrebat:

mie nu imi merge GTA si SA:MP, imi da o eroare gen "Wrong disc inserted, please insert the CD/DVD, am daemon tools si nu imi merge.

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Nu ai bagat crack-ul. trebuie sa vezi versiunea exacta care o ai la joc si apoi sa cauti pe net sa iti descarci crackul la joc si nu ar trebui sa mai ai probleme happyfunda?

| AlexSpeeDD explică (pentru Johny_George_1997):

Cum adica?

| Johny_George_1997 a răspuns (pentru AlexSpeeDD):

Https://www.youtube.com/watch?v=pKgLSUSIprY a facut tipu asta un video cum sa bagi cracku.fa ce face si el si sa speram ca merge.