| Mariusst99 a întrebat:

Niste jocuri pentru urmatorul pc:

Procesor: Intel core i3, 3,3 ghz
Ram: 4 Gb
Placa video: Palit geforce 650ti 1gb ddr5 128 bit
HDD: 500

Si restul nu prea mai conteaza.

Jocuri cu masini, aventura, shotere, orice!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai calculator bun, merge (cam) orice joc pe configuratia aia.

O lista cu cele mai bune jocuri pe PC ai aici:
http://www.metacritic.com/......ore/all/pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa 13, fifa 12, call of duty modern warfare 3, call of duty black ops 2, battlefield 3, need for speed the run, nfs most wanted 2012, nfs shift 2, borderlands 2, dirt 2 si 3, tomb rider, gta san andreas, gta 4, o sa iti mearga si gta 5

| CasaLocCo a răspuns:

Gta 4, Gta 5 (cand o sa apara) Fifa 13, Pes 13, Mafia 2, Nfs The Run, Battlefield 3, Far Cry 3, Nfs shift, Nfs shift 2, Gta san andreas vip mod 2013 by slimthug (asta e gta modat)