| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Ce jocuri sa mai joc? As prefera in special Shotere si Racing!

2.6 GB---Memorie RAM

Intel Core 2 CPU- 1. 86GHz---Procesorul

NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM) 512 Memorie-Placa video.

FUNDOI! big grin

Răspuns Câştigător
| Anonimul00098 a răspuns:

World racing 2 ( trebuie sa iti bagi masini si harti ca sa fie fain ) Tony Hawk's American Wasteland, GTA San Andreas, Nfs world... Funda?

| AlexStroie99 explică (pentru Anonimul00098):

La WR2 l-am descarcat, dar am o problema cu el si anume ca imi da o eroare cand fac misiuni si nu numai!

| Anonimul00098 a răspuns (pentru AlexStroie99):

Incearca si Spider-man 2

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ti-ar merge call of duty modern warfare 2 pe setari medii, mari, call of duty modern warfare 3 pe setari mici-medii

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Call of duty pana in modern warfare 2, crisys, assassin creed, hitman absolution, total overdose, need for speed underground 2, most wanted...