| safir_8545 a întrebat:

Nu am stiut la ce intrebare sa pun categoria pentru ca aici era de PC dar eu va intreb pentru PS3. Ce jocuri mai stiti sa imi iau si eu dar am jucat deja batman arkham city, asasin's creed brotherhood, gran turismo5, survival shadows of katmai, rage.

FundaVOT

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Eu am toate consolele care exista in afara de Nintendo wii si ds. Eu iti propun urmatoarele jocuri: naruto ultimate ninja storm 2, tekken, spiderman web of shadows, mortal kombat vs dc universe.