| Mevo a întrebat:

Nu stiu ce caracter sa imi fac pe 4story! Imi puteti da niste sugestii? Si imi puteti spune mai detaliat despre fiecare caracter! Orice in afara de razboinic! DAU VOT SI FUNDA!

3 răspunsuri:
| alexb123 a răspuns:

Nu prea cunosc eu jocul prea bine dar aici pe site-ul lor sunt ghiduri pentru incepatori, inclusiv pentru fiecare rasa.
http://ro.4story.gameforge.com/forum/topiclist/18/1/joc
Sper ca te-am ajutat:)

| Mevo explică (pentru alexb123):

Nu sunt incepator! Doar ca am avut toate caracterele dar nu stiu pe care sa raman!

| alexb123 a răspuns (pentru Mevo):

Din cate am citit acolo ti-as recomanda un arcas. Din cate am vazut acolo au eschiva mare, deci sunt loviti mai greu.